Zeka Oyunları

Su Nerede? Su Nerede? Su Bulmacası Su Bulmacası Fazlalıkları Sil Fazlalıkları Sil Erase One Part Erase One Part Beyin Testi 2 Beyin Testi 2 DOP 2: Delete One Part DOP 2: Delete One Part Rubik Küp Rubik Küp Mangala Mangala Çiz Bul Çiz Bul Brain Test Brain Test Adam Asmaca Adam Asmaca Homescapes Homescapes Aşıkları Kavuştur Aşıkları Kavuştur Beyin Testi Beyin Testi Akıllı Bal Arısı Akıllı Bal Arısı Custom Face Score Custom Face Score Çizgi Bulmaca Çizgi Bulmaca Daily Sudoku Daily Sudoku Bayrak Testi Bayrak Testi Kelime Bulmaca Kelime Bulmaca 4 Resim 1 Kelime 4 Resim 1 Kelime Gece Böcekleri Gece Böcekleri Recep İvedik Soru Sor Cevaplasın Recep İvedik Soru Sor Cevaplasın Çizgi Kır Çizgi Kır Portakal Koru Portakal Koru Su Altı Kedisi Su Altı Kedisi Snake and Ladders Snake and Ladders Ultimate Tic Tac Toe Ultimate Tic Tac Toe Pipe Mania Pipe Mania Tesisatçı Tesisatçı Tetris Küpü Tetris Küpü Trafiği Yönet Trafiği Yönet Bomberman Bomberman Roll The Ball Roll The Ball Sonsuz Noktalar Sonsuz Noktalar Troll Face Quest Video Game Troll Face Quest Video Game Atom Parçacıkları Atom Parçacıkları Mega Madenci Mega Madenci Flow Mania Flow Mania Portakal Koru Uzay Macerası Portakal Koru Uzay Macerası Şehiri Birleştir Şehiri Birleştir Trivia Crack Trivia Crack Robin Kedi Robin Kedi Safari Macera Safari Macera Troll face quest 13 Troll face quest 13 Super Mega Solitaire Super Mega Solitaire Kötü Küpleri Hapset Kötü Küpleri Hapset Ağır Block Ağır Block Pandaların Dünyası Pandaların Dünyası Dracula Bombacısı Dracula Bombacısı

Zeka Oyunları

Zekasına güvenenler için birbirinden zor ve iddialı oyunlar bu kategoride! Zekanı konuşturmanın tam yeri!

Zeka Oyunları Kategorisinde bulunan oyunlar sizin ne kadar zeki olduğunuz ve zorlu şartlarda ne kadar başarılı hareket edebildiğinizi test etmeye yarayan oyunlardan oluşmaktadır.Eğlenceli hafıza geliştirici oyunlar ve zorlu bulmaca tarzı oyunlar en çok oynanan zeka oyunlarının başında gelmektedir..

En güzeş Zeka Oyunları hangileri?

 1. Akıllı Çay Bardağı
 2. Kim Milyoner Olmak İster
 3. Recep İvedik Soru Sor Cevaplasın
 4. Candy Crush
 5. Beyin Testi

En son eklenen Zeka Oyunları hangileri?

 1. Su Nerede?
 2. Su Bulmacası
 3. Fazlalıkları Sil
 4. Erase One Part
 5. Beyin Testi 2

Dikkat ve konsantrasyon konusunda kendinize güveniyor musunuz? Bu sorunun cevabını öğrenmek için Zeka oyunları kategorisinde kendinizi test edebileceksiniz.Bu özelliklere sahip en yeni, en güncel ve en zevkli zeka oyunlarını da sitemizde ve Zeka Oyunları kategorimizde bulacaksınız. Çizgi Bulmaca oyununda görsel hafızanızı test ederken Daily Sudoku oyununda zekanızı kullanmanız gereken anlar sizleri bekliyor! Sizde bu oyunları oynayarak kendinizi deneyin ve zekanızı geliştirmesine yardımcı olun!