FRİV.COM.TR


  • Oynadığın Oyunlar:
    Bu cihazda oynadığın oyunlar burada gözükecek.Kız Oyunları

Muhteşem Kız Oyunları listemizle yaratıcılığınızı ortaya çıkarın! En sevdiğiniz prensesleri giydirmek, sevimli sanal evcil hayvanlarla oynamak veya kendi sanatınızı yapmak için biraz zaman harcayın.Yemeğinizi yakma riski olmadan fırında pişirmeyi denemek isterseniz sahne sizin!

En iyi Kız Oyunları

Yeni Kız Oyunları

Kız Oyunları nedir?

Kız oyunları, genellikle yaratıcılık, giydirme, makyaj, el sanatları , yemek ve romantizm gibi şeyleri içeren, yaşam tarzıyla ilgili yavaş tempolu ve eğlenceli oyunlardır. Çizgi film karakterleri ve sevimli hayvanlar bu oyunlarda oldukça yaygındır.

12 3 4 5

Kız Oyunları
Rapunzel Gerçek Alışveriş oyununda Rapunzel'e eşlik ederek alışveriş yapmanın keyfini çıkarın! Yada Ayakkabı Tasarımcısı oyununda dilediğiniz gibi ayakkabılar tasarlayarak içinizdeki modacıyı ortaya çıkarın! Peki hiç yemek yapma deneyimini yaşadın mı? Rulo Ispanak oyununda senden istenilenleri sırasıyla yaparak leziz bir yemek ortaya çıkarabilirsin.En iyi ücretsiz Kız oyunlarını topladık.Bu oyunlar hem bilgisayarınız hem de mobil cihazlarınız için tarayıcı oyunlarının yanı sıra Android ve iOS telefonlarınız ve tabletleriniz için kız oyunları uygulamalarını içerir.
Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkesi | Çerez Onayı | İletişim |

© Copyright 2010 - 2021 Friv.com.tr
Our only security is our ability to change (VER: 055.012.003)