Yemek Oyunları

Lezzetli Tako Lezzetli Tako Maşa ve Koca Ayı Yemek Pişirme Maşa ve Koca Ayı Yemek Pişirme Cadılar Bayramı Aşçısı Cadılar Bayramı Aşçısı Hızlı Aşçı Hızlı Aşçı Çılgın Şeker Yapma Çılgın Şeker Yapma Çikolatalı Pizza Çikolatalı Pizza Dondurmalı Pankek Dondurmalı Pankek Hamburger Kapışması Hamburger Kapışması Çılgın Aşçı Çılgın Aşçı Penguen Lokantası 2 Penguen Lokantası 2 Prenses Çay Partisi Hazırlığı Prenses Çay Partisi Hazırlığı Master Chef Sokak Lezzetleri Master Chef Sokak Lezzetleri Pizza Ustası Pizza Ustası Smoothie Hazırla Smoothie Hazırla Papa Pizza Dükkanı Papa Pizza Dükkanı Meyveli Pizza Meyveli Pizza Burger Zamanı Burger Zamanı Natalie Kış Kurabiyeleri Natalie Kış Kurabiyeleri Lezzetli Pizza Lezzetli Pizza Ice Maker Ice Maker Burg Stack Burg Stack Pasta Tasarımı Pasta Tasarımı Ice Cream Ice Cream Sindirella Donut Dükkanı Sindirella Donut Dükkanı Papa Sushi Dükkanı Papa Sushi Dükkanı Bebek Sindirella Kek Yapımı Bebek Sindirella Kek Yapımı Pamuk Şeker Dükkanı Pamuk Şeker Dükkanı Elsa'nın Mutfak Evi 2 Elsa'nın Mutfak Evi 2 Elsa'nın Mutfak Evi Elsa'nın Mutfak Evi Çilek Kız Turta Çilek Kız Turta Papa Kek Market Papa Kek Market Lezzetli Dondurmalı Kek Lezzetli Dondurmalı Kek Sofia İlk Hamburger Sofia İlk Hamburger Elsa Düğün Pastası Elsa Düğün Pastası Tinkerbell Pizza Yapımı Tinkerbell Pizza Yapımı Emma Sushi Sarması Emma Sushi Sarması Emma Peynirli Pizza Emma Peynirli Pizza Kivili Dondurma Kivili Dondurma Lezzetli Dondurma Yapımı Lezzetli Dondurma Yapımı Dondurma Servisi Dondurma Servisi Papa Peynirli Sandviç Papa Peynirli Sandviç Çilekli Kremalı Pasta Çilekli Kremalı Pasta Kara Dutlu Pasta Kara Dutlu Pasta Fransız Waffle Fransız Waffle Anna Mutfakta Anna Mutfakta Güzel Prensesin Kekleri Güzel Prensesin Kekleri Tako Bar Tako Bar Sushi Bar Sushi Bar Karamelli Kek Karamelli Kek Muzlu Yaş Pasta Muzlu Yaş Pasta

Yemek Oyunları

Yemek yapmak bir tutku işidir. Sen de yemek yapmayı ve yemeyi seviyorsan birbirinden keyifli ve iştah açıcı bu oyunları oynayarak yeni ve farklı tarifler öğrenebilirsin.

Yemek oyunları koleksiyonumuz çok çeşitli hamburger, pizza ve kek çeşitleri içermektedir. Stresli restoran dünyasında profesyonel bir şef olarak çalışmayı öğrenebilirsiniz. Her yemeği tamamlamak ve para kazanmak için ortak mutfak araçlarını kullanın.

En iyi Yemek Oyunları hangileri?

  1. Rulo Ispanak
  2. Papa Pizza Dükkanı
  3. Pizza Ustası
  4. Pamuk Şeker Dükkanı
  5. Papa Donut Dükkanı

En son eklenen Yemek Oyunları hangileri?

  1. Lezzetli Tako
  2. Maşa ve Koca Ayı Yemek Pişirme
  3. Cadılar Bayramı Aşçısı
  4. Hızlı Aşçı
  5. Çılgın Şeker Yapma

Sıradan şefler ve wannabe fırıncıları yiyecek oyunları koleksiyonumuza bayılacaklar. Meze, ana yemekler ve tatlılar dahil olmak üzere her türlü gurme ürünümüz bulunmaktadır. Her oyun şef olmanın farklı yönlerini gözler önüne sermektedir. Lezzetli ürünler yapmak için çeşitli malzemeleri karıştırabilirsiniz. Birçok oyunda gerçek hayatta kullanabileceğiniz tarifler var! Lezzetli sebzeleri ve baharatları doğrayın, ölçün, dökün ve karıştırın. Harika sonuçlar için fırıncının talimatlarını mükemmel takip edin!