FRİV.COM.TR


  • Oynadığın Oyunlar:
    Bu cihazda oynadığın oyunlar burada gözükecek.Futbol Oyunları

Bir futbol efsanesi haline gelip, Messi ve Ronaldo gibi yıldızlaşarak gol atabilir misiniz? Tarayıcı tabanlı futbol oyunlarımızda şansınızı deneyin!

En iyi Futbol Oyunları

Yeni Futbol Oyunları

Futbol Oyunları nedir?

Futbol oyunları sahaya çıkmanıza ve bir efsane olmanızaolanak sağlar. Hızlı tempolu maçlar oynayın, serbest vuruş ve penaltı becerilerinizi geliştirin ve hatta bir futbol menajeri olun!

12

Futbol Oyunları
Futbol dünyadaki en popüler sporların başında geliyor.Milyonlarca insan futbol izliyor ve en sevdikleri takımları takip ediyor. Dünya Kupası ve Şampiyonlar Ligi gibi organizasyonları milyonlarca kişi izliyor. Çoğu insan, Ronaldo, Messi, Pele ve Zidane gibi futbol simgelerini duymuştur. Futbol oyunları, olabildiğince fazla gol atmaya çalışan ekiplerle 90 dakikalık hızlı tempolu bir uçtan uca aksiyon sunuyor. Real Madrid, Barcelona, ​​Juventus ve Bayern Münih gibi efsanevi takımlar, dünya genelinde on binlerce izleyici barındıran dev stadyumlarda oynuyor.Çok çeşitli futbol oyunları vardır.Takım yönetimi oyunları, penaltı oyunları, menajerlik oyunları . Her oyun türü, futbolun farklı yönlerini keşfetmenizi sağlar.
Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkesi | Çerez Onayı | İletişim |

© Copyright 2010 - 2019 Friv.com.tr
Our only security is our ability to change (VER: 055.012.001)