FRİV.COM.TR


  • Oynadığın Oyunlar:
    Bu cihazda oynadığın oyunlar burada gözükecek.Ameliyat Oyunları

Ameliyat oyunları ile kendinizi gerçek hayattaki gibi bir doktor gibi hissedin. Hastalarınızın sorunlarını dinleyin ve gerekli müdahaleleri yaparak onları iyileştirin!

En iyi Ameliyat Oyunları

Yeni Ameliyat Oyunları

Ameliyat Oyunları nedir?

Ameliyat oyunları cesaret gerektiren oyunları bir araya getiriyor.Bazen bir kalp ameliyatı yapacak bazen ise bir bilek burkulması olayını tedavi etmeye çalışacaksınız.Kliniğe gelen hastaları tedavi ederek göndermek dünyanın en keyifli olayları arasında yer alabilir.Sizde bu kutsal görevi yerine getirmek istiyorsanız hemen oynamaya başlayın!

12

Ameliyat Oyunları
Cerrahlar, tıp dünyasında en yetenekli insanlardan bazılarıdır. Günden güne cerrahlar hayat kurtarmak, kırık kemikleri onarmak ve insanları daha iyi hale getirmek için zorlu prosedürler uygular! Ameliyat oyunlarının bazıları eğlenceli ve komik, diğerleri ise beceri ve sabır gerektiriyor. Örneğin, diş ameliyatı, hastanın dişlerini tamir etmeniz gereken bir ameliyat oyunudur. Size bir senaryo sunulur ve tıbbi prosedürü uygulamak için doğru araçları seçmelisiniz. Gördüğünüz gibi, cerrah oyunlarımız sonsuz eğlence sağlar ve insan vücudunu keşfetmenize izin verir!
Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkesi | Çerez Onayı | İletişim |

© Copyright 2010 - 2021 Friv.com.tr
Our only security is our ability to change (VER: 055.012.003)