Ameliyat Oyunları

Kulak Doktoru Kulak Doktoru Hastane İşlet Hastane İşlet Prenses Boğaz Operasyonu Prenses Boğaz Operasyonu Vampir Doktor Vampir Doktor Eğlenceli Kemik Ameliyatı Eğlenceli Kemik Ameliyatı Diz Ameliyatı Operasyonu Diz Ameliyatı Operasyonu Göz Doktoru Göz Doktoru Güreşçi Doktoru Güreşçi Doktoru Ayak Doktoru Ayak Doktoru Eğlenceli Diş Ameliyatı Eğlenceli Diş Ameliyatı Ayak Ameliyatı Ayak Ameliyatı Deniz Kızı Doktoru Deniz Kızı Doktoru Ladybug Pregnant Ladybug Pregnant Pregnant Emergency Doctor Pregnant Emergency Doctor Rapunzel El Doktoru Rapunzel El Doktoru Prenses Doğum Operasyonu Prenses Doğum Operasyonu Kitty Diş Operasyonu Kitty Diş Operasyonu Ellie Virüs Tedavisi Ellie Virüs Tedavisi Küçük Boğaz Ameliyatı Küçük Boğaz Ameliyatı Moana Ayak Ameliyatı Moana Ayak Ameliyatı Dentist Doctor Teeth Dentist Doctor Teeth Rapunzel Beyin Ameliyatı Rapunzel Beyin Ameliyatı Rapunzel El Ameliyatı Rapunzel El Ameliyatı Minion Beyin Ameliyatı Minion Beyin Ameliyatı Barbara İlk Yardım Barbara İlk Yardım Elsa Gerçek Diş Ameliyatı Elsa Gerçek Diş Ameliyatı Anna Kol Tedavisi Anna Kol Tedavisi Hastane Cerrahı Hastane Cerrahı Subway Surfers Tedavi Subway Surfers Tedavi Anna Göz Tedavisi Anna Göz Tedavisi Deniz Kızı Bacak Tedavisi Deniz Kızı Bacak Tedavisi Kalp Zarı Ameliyatı Kalp Zarı Ameliyatı Bebek Mide Ameliyatı Bebek Mide Ameliyatı Anna Doğum Ameliyatı Anna Doğum Ameliyatı Omuz Ameliyatı Omuz Ameliyatı Hayvan Doktoru 2 Hayvan Doktoru 2 Elsa Mide Ameliyatı Elsa Mide Ameliyatı Kulak Zarı Ameliyatı Kulak Zarı Ameliyatı Kedi Dişçisi Kedi Dişçisi Monster High Burun Ameliyatı Monster High Burun Ameliyatı Elsa Doğum Ameliyatı Elsa Doğum Ameliyatı Doğum Ameliyatı Doğum Ameliyatı Elsa Diş Ameliyatı Elsa Diş Ameliyatı Mide Ameliyatı Mide Ameliyatı Omurga Ameliyatı Omurga Ameliyatı Dişçi Dişçi Burun Ameliyatı Burun Ameliyatı Diş Doktoru Diş Doktoru Kalp Pili Ameliyatı Kalp Pili Ameliyatı Anna Doğum Ameliyatı 2 Anna Doğum Ameliyatı 2

Ameliyat Oyunları

Ameliyat oyunları ile kendinizi gerçek hayattaki gibi bir doktor gibi hissedin. Hastalarınızın sorunlarını dinleyin ve gerekli müdahaleleri yaparak onları iyileştirin!

Ameliyat oyunları cesaret gerektiren oyunları bir araya getiriyor.Bazen bir kalp ameliyatı yapacak bazen ise bir bilek burkulması olayını tedavi etmeye çalışacaksınız.Kliniğe gelen hastaları tedavi ederek göndermek dünyanın en keyifli olayları arasında yer alabilir.Sizde bu kutsal görevi yerine getirmek istiyorsanız hemen oynamaya başlayın!

En iyi Ameliyat Oyunları hangileri?

  1. Kalp Pili Ameliyatı
  2. Doğum Ameliyatı
  3. Ayak Ameliyatı
  4. Diş Doktoru
  5. Kedi Dişçisi

En son eklenen Ameliyat Oyunları hangileri?

  1. Kulak Doktoru
  2. Hastane İşlet
  3. Prenses Boğaz Operasyonu
  4. Vampir Doktor
  5. Eğlenceli Kemik Ameliyatı

Cerrahlar, tıp dünyasında en yetenekli insanlardan bazılarıdır. Günden güne cerrahlar hayat kurtarmak, kırık kemikleri onarmak ve insanları daha iyi hale getirmek için zorlu prosedürler uygular! Ameliyat oyunlarının bazıları eğlenceli ve komik, diğerleri ise beceri ve sabır gerektiriyor. Örneğin, diş ameliyatı, hastanın dişlerini tamir etmeniz gereken bir ameliyat oyunudur. Size bir senaryo sunulur ve tıbbi prosedürü uygulamak için doğru araçları seçmelisiniz. Gördüğünüz gibi, cerrah oyunlarımız sonsuz eğlence sağlar ve insan vücudunu keşfetmenize izin verir!