DashCraft.io

DashCraft.io

DashCraft.io oyunu hakkında

  • 60.23% beğenildi

 DashCraft.io son derece keyifli ve bir o kadarda zor bir araba oyunudur.Multiplayer olarak oynanabilen oyunda diğer kullanıcıların inşa ederek tasarladığı pistlerde boy göstereceksiniz.İsterseniz sizde Build bölümünden bir pist inşa ederek açık hale getirebilir ve diğer oyuncuların beğenisine sunabilirsiniz.DashCraft.io oyununda arabaları kontrol ederek akrobatik hareketler yapacak ve etapları en kısa sürede tamamlayarak rakiplerinizi geçmeye çalışacaksınız.

  Oyunda 4 farklı bölüm bulunmaktadır.Bu bölümlerin ilki olan "Build" bölümünde pist tasarlayabiliyorsunuz.Tasarladığınız bölümü diğer oyuncular için açık hale getirin ve orada yarışmalarını sağlayın.2. bölüm ise "Car" bölümüdür.Burada ise yarışacağınız arabayı seçebiliyorsunuz.3. bölümümüz olan "Drive" bölümünde ise serbest sürüş yaparak arabayı kullanmayı öğrenecek ve kendinizi yarışlara hazır hale getireceksiniz.Son bölüm olan "Race" bölümünde ise online olarak diğer yarışçılar ile mücadele edeceksiniz.DashCraft.io oyununda aracınızı yön tuşları ile kullanacaksınız.Hadi gazlamaya başlayın!

Nasıl Oynanır?: Aracınızı yön tuşlarıyla kontrol ederek pistlerde akrobatik hareketler yapın ve rakiplerinizi geçmeye çalışın.

Oyun Kategorileri