Popüler Süper Mario Oyunları

Süper Mario Oyunları Hakkında

Mario oyunları sınırsız eğlence sunuyor. Mükemmel çizgi film grafikleri, hızlı ve akıcı oyun deneyimi arıyorsanız, bu Mario oyunları mükemmel!

Mario oyunları size ikonik İtalyan tesisatçıları farklı zorluklar ve tarzlar içinde sunuyor. Bire bir dövüş oyunlarından klasik platform oyunlarına kadar her zorlu Mario hayranı için bir şeyler var!

Yeni Süper Mario Oyunları

En güzel Süper Mario Oyunları hangileridir?

Son eklenen Süper Mario Oyunları hangileridir?

Süper Mario Oyunları nedir?

Mario muhtemelen var olan en tanınmış oyun karakterlerinden biridir. Herkes, borular, altın paralar ve kutularla dolu fantastik bir dünyada yaşayan komik İtalyan tesisatçıyı biliyor. Orijinal Süper Mario Nintendo için unvanlarından beri, Mario karakteri efsanevi statüsüne yükseldi. Bu tür oyun klasik platform türünün ve bir dizi başarılı başlığın önünü açmıştır. Şimdi Mario'yu ve arkadaşlarını çok sayıda farklı oyun ve konsolda bulabilirsiniz. Prenses Şeftali'ni kötü adam Bowser'dan kurtarmak için birçok maceraya atıldı. Bu koleksiyondaki oyunlar klasik mario platform oyunlarının yanı sıra mario sürüş oyunları, mario dövüş oyunları ve diğer mario oyunları türlerini de içeriyor!