Süper Mario Oyunları

Süper Mario Rush 2 Süper Mario Rush 2 Bebek Mario Bebek Mario Süper Mario Rush Süper Mario Rush Süper Mario Bros Süper Mario Bros Mario'yu Oyala 2 Mario'yu Oyala 2 Mario Sunger Bob Mario Sunger Bob Mario'yu Oyala Mario'yu Oyala Mario Mario Sinirli Mario Sinirli Mario Mario Traftör Yarışı Mario Traftör Yarışı Süper Mario Atv Süper Mario Atv Uç Mario Uç Uç Mario Uç Mario Dünyası Mario Dünyası Öfkeli Mario Öfkeli Mario Mario Çuvalda Mario Çuvalda Mario Mağarada Mario Mağarada Mario Yıldız Avcısı Mario Yıldız Avcısı Mario Arena Mario Arena Süper Mario Altınlar Süper Mario Altınlar Yarışçı Mario Yarışçı Mario Super mario bros Super mario bros Mario çölde Mario çölde Klasik Super Mario Klasik Super Mario Flash mario Flash mario Sonic Mario Dünyasında Sonic Mario Dünyasında Marionun Evi Marionun Evi Hophop Mario Hophop Mario Haydut Mario Haydut Mario Super Mario Super Mario Kaçık Mario Kaçık Mario Mario World Mario World Mario Altın Avı Mario Altın Avı Süper Mario Süper Mario Mario Bros Mario Bros Süper Mario Bros 3 Süper Mario Bros 3 Zıplayan Mario Zıplayan Mario

Süper Mario Oyunları

Mario oyunları sınırsız eğlence sunuyor. Mükemmel çizgi film grafikleri, hızlı ve akıcı oyun deneyimi arıyorsanız, bu Mario oyunları mükemmel!

Mario oyunları size ikonik İtalyan tesisatçıları farklı zorluklar ve tarzlar içinde sunuyor. Bire bir dövüş oyunlarından klasik platform oyunlarına kadar her zorlu Mario hayranı için bir şeyler var!

En iyi Süper Mario Oyunları hangileri?

  1. Mario
  2. Süper Mario Atv
  3. Süper Mario Rush 2
  4. Süper Mario Rush
  5. Süper Mario Bros

En son eklenen Süper Mario Oyunları hangileri?

  1. Süper Mario Rush 2
  2. Bebek Mario
  3. Süper Mario Rush
  4. Süper Mario Bros
  5. Mario'yu Oyala 2

Mario muhtemelen var olan en tanınmış oyun karakterlerinden biridir. Herkes, borular, altın paralar ve kutularla dolu fantastik bir dünyada yaşayan komik İtalyan tesisatçıyı biliyor. Orijinal Süper Mario Nintendo için unvanlarından beri, Mario karakteri efsanevi statüsüne yükseldi. Bu tür oyun klasik platform türünün ve bir dizi başarılı başlığın önünü açmıştır. Şimdi Mario'yu ve arkadaşlarını çok sayıda farklı oyun ve konsolda bulabilirsiniz. Prenses Şeftali'ni kötü adam Bowser'dan kurtarmak için birçok maceraya atıldı. Bu koleksiyondaki oyunlar klasik mario platform oyunlarının yanı sıra mario sürüş oyunları, mario dövüş oyunları ve diğer mario oyunları türlerini de içeriyor!